top of page

רשת בטיחות וגידור מהיר Rapid Roll

רשת בטיחות מהירה "ראפיד-רול" מאפשרת גידור מהיר של אזורים מסוכנים ומניעת מעבר של עוברי אורח.

חברת סולן קיבלה את הזכות הבלעדית לשווק את קו המוצרים האיכותיים של חברת Ideal Warehouse Innovations קנדה-ארה"ב. אנו בחברת סולן מחפשים פתרונות בטיחותיים ואיכותיים עבור לקוחותינו ברחבי העולם, תוך שימת דגש מיוחדת על איכות החומרים, הנדסת האנוש ואיכות בלתי מתפשרת. רשת בטיחות מהירה Rapid Roll משמשת אלפי מפעלים, מחסנים לוגיסטיים, חברות תשתיות לאומיות, כוחות ביטחון והצלה וצוותי שטח העובדים ברחבי העולם, לגידור מהיר ויצירת חייץ בין השטח התפעולי המוגדר לבין עוברי אורח הנקראים למקום ועלולים להיפגע כתוצאה מכניסה לאזור בו מבוצעת הפעילות באותו פרק הזמן. המערכת זמינה ב-2 צורות: נייד על גלגלים או נישא כפי שמופיע בצילומים.

שימוש חוזר

טכנולוגית רשת בטיחות מהירה הינה שיטה אמינה ומועדפת לסביבה מול פתרונות חלופיים. רשת בטיחות מהירה מאפשרת שימוש חוזר ומהווה חלופה ירוקה יותר לכל שיטות הגידור המסורתיות. אלו בדרך כלל דורשות קשרים מהירים או מחברים חד פעמיים כדי להבטיח את הגידור. כמו כן, גידור מסורתי לעתים קרובות צריך להיות מוחלף בשל נזק מרובה. רשת בטיחות מהירה מוגנת ומגולגלת ללא בזבוז שטחי אחסון בתוך מחסנית קומפקטית יעלה לאחר כל שימוש. זה הזמן להיפרד מערימות של גידור אשר תופס שטח רב במחסן התפעולי. יתרון נוסף של רשת בטיחות מהירה היא ההתקנה המהירה והיעילה המאפשרת חיץ מהיר ותחילת עבודה ללא התעסקות מסובכת עם גידור סטטי.

ניידות

רשת בטיחות מהירה מוכנה לפעולה עם 30 מטר/15 מטר של אפשרויות גידור. היא שוקלת רק 12.7 ק"ג ועובד אחד יכול להביא ולהתקין אותה במספר דקות. הרשת גמישה ולכן פריסת הרשת היא קלה ומהירה עם עמידות לתנאי מזג אוויר קיצוניים. היחידה תוכננה בחכמה עם מענה לנוחות השימוש ויעילות בעבודת שטח. תכונות חכמות כמו ידיות נשיאה נוחות, קשרים מהירים בין החלקים השונים. חיבור יחידות מרובות תוך שמירה על הגישה המהירה והפשוטה לניידות ולהקמה.

יעילות

מעולם לא היה קל או מהיר יותר לייצר אזור בטיחות כפי שניתן עם מוצר זה. רשת בטיחות מהירה מספקת למנהל העבודה שקט נפשי בידיעה שאנשיו יכולים לבצע את המשימות באזור מאובטח. בסיום העבודה מסובבים את הכננת בעזרת הידית ובתוך דקות הגדר/רשת הבטיחות המהירה מתכנסת בקפידה חזרה אל תוך המחסנית.

בטיחות

רשת בטיחות מהירה הינה מערכת משולבת של מחסום ויזואלי ופיזי, התוצאה היא מהפכת בטיחות ונוחות לעובדים. יצרנו מחסום חזותי אשר נראה בקלות בזכות צבעו הזוהר על רקע סביבת העבודה.

שימושים:

ערים ועיריות

עובדי עיריות נמצאים כל הזמן במעבר מאתר לאתר באזורים הדורשים מתן מענה מהיר לתקלות תוך דאגה לשלום ובטיחות הציבור. רשת בטיחות מהירה הוא הפתרון בטיחות מושלם עבור תיקוני מדרכות, תחזוקה בפארק, התקנת שילוט, גננות, פינוי פסולת, חפירות ועוד.

עבודות אחזקה
עבור עובדים בגבהים רשת בטיחות מהירה הוא פתרון נייד מהיר ויעיל, זאת כדי לשמור על הציבור ללא חשש לפגיעה מנפילת חומרים וכלים באזור העבודה. זה נכון גם לגבי מנקי חלונות, נהגי מנופים ניידים, צוותי תשתיות, צוותי מתח גבוה ועוד.

עבודות תשתית/בנייה

רחובות העיר וגנים ציבוריים זקוקים לתחזוקה מתמדת, רשת בטיחות מהירה מאבטחת אזורי עבודה ביעילות רבה. זה נכון גם לתיקוני חזות מבנים, או בנייה חדשה באזורים מאוכלסים.

 

יישומים מתאימים:

גידור אתרי בנייה, גידור בשימוש של קבלני תשתיות (חברות טלפונים, מתח גבוה ,קווי תקשורת), גידור במפעלים, במרכזים לוגיסטיים, בחנויות, במגרשי חנייה, בבתי חולים, סביב מנופים ניידים או סביב נגררים. גידור של ציוד חירום, תיחום מהיר של אזורי אסון עלידי כוחות חילוץ והצלה, מכבי אש או משטרה. גידור אזורי פני כמו בריכות שחייה במלונות ובצימרים.

מידע נוסף בקישור היצרן בחו"ל

 

Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll
Rapid Roll

קטלוג מוצרים להורדה

logowhite2.png
bottom of page